İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Cansu Öter

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Cansu Öter

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cansu Öter, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 29.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5873 kurs/özel ders verenden 907 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cansu Öter, 46 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sakarya  Üniversite'si  Almanca Mütercim Tercümanlık mezunuyum.Formasyon egitimim mevcuttur. Her yaştan kişiye özel der verebilirim. İngilizce olarakta özel ders verilir.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Almanca Aile Birlişimi , öğrenciler için konu eksikliklerine yönelik dersler ve okula paralel yardımcı dersler uygun fiyata verilir.
İngilizce Dil sertifika sınavlarına yönelik dersler, öğrenciler için konu eksikliklerine yönelik dersler ve okula paralel yardımcı dersler uygun fiyata verilir.

Yorumlar
rabia kaya
Aktif, başarılı bir hoca :)
30.12.2017