İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Elvan Güler

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elvan Güler

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Diksiyon Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Osmanlıca Kursu , Edebiyat Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elvan Güler, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 21.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5117 kurs/özel ders verenden 591 . sıradadır. Başta Ortaokul Türkçe Özel Ders olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elvan Güler, 36 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba. İSTANBUL  ÜNİVERSİTESİ. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNU. TÜRKİYE 300.CÜSÜ. DERECE İLE MEZUNİYET. OSMANLI TÜRKÇESİ SERTİFİKALI. DENEYİMLİ VE KADROLU ÖĞRETMEN. Derslere ve sınavlara hazırlıkta kısa, kolay ve sonuç odaklı önerilerle başarınızı birlikte artıralım. Çalışma yöntem ve teknikleri ile etkin bir program eşliğinde kısa sürede gerekli donanıma ulaşacağınıza garanti verebilirim. Kaliteli ve gerekli olan dokümanlarla konu anlatımı, test çözme, doğru soru çözme, kolay ve çabuk öğrenme, yüksek ders başarılarına ulaşmada tercih edebilirsiniz. Teşekkürler.

http://mzo.meb.k12.tr/34/30/740342/teskilat_semasi.html

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Türkçenin inceliklerini, yapı zenginliğini koruyarak dilimiz hakkında gerekli olan bilgileri edinebilir, okul dersleri ve sınavlarda yüksek başarıya ulaşacağınız, kolay ve çabuk öğrenme, test çözme teknikleri hakkında bilgi alabileceğiniz bir eğitim fırsatı.