İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) İrem Güneş

Bu kursu paylaş
1 Yorum

İrem Güneş

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İrem Güneş, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 21.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6415 kurs/özel ders verenden 33 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. İrem Güneş, 95 gelen talepten 86 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Frankofon öğretmenden özel ders;
10sene Fransızca eğitimi almış bir öğretmenden Fransızca dilini kültürüyle birlikte uygulamalı bir biçimde öğrenmek için benimle iletişime geçin.


Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Fransiz Ekol'ünü bitirdikten sonra Istanbul Universitesi Fransizca Mutercim Tercumanlik Bolumunden mezun oldum. Amacim Fransizca dilini sadece dil olarak olarak degil kültürü ve tarihiyle harmanlayarak ögrencime aktarabilmektir.
120 dakikalik bire bir özel ders kişi başı fiyati 120tl
Atölyrde vermiş olduğum grup ders kişi başı fiyati 75tl

Yorumlar
Ali Yıldırım
13.06.2018