İstanbul Kadıköy Murat Evet

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat  Evet

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Disleksi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Murat Evet , İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 02.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5712 kurs/özel ders verenden 515 . sıradadır. Başta Disleksi olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Murat Evet , 17 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel eğitim bölümü zihin engelliler öğretmeni alan öğretmeniyim. 2 yıldır öğretmenlik yapmaktayim. Otizm,öğrenme güçlüğü,serablal palsi, down sendromu, disleksi, dil ve iletisim becerisi zayıf  olan öğrencileri akranları seviyesine getirmek ve bağımsız bir birey olmaları için özel ders vermekteyim. Öncelikle çocugunuzu degerlendirmeye alıp eksiklerini belirledikten sonra çocuğunuza uygun öğretim yöntem ve tekniklerini uygulamaktayım.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Okuma yazma güçlüğü olan çocuklara öğretim stratejileri sertifika