İstanbul Maltepe Nilgün Akmanoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nilgün  Akmanoğlu

maltepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Fransızca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nilgün Akmanoğlu, İSTANBUL MALTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 24.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5854 kurs/özel ders verenden 459 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nilgün Akmanoğlu, 58 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Formasyonum var.

İlkokul,Ortaokul, Lise öğrencilerine (2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12. sınıflar) takviye dersler vermekteyim.
2010 yılından beri, Işık Okulları, Galatasaray İlkokulu, Bil Koleji, Kadir Has İlkokulu, Bahçeşehir Koleji öğrencileri ile çalışmalar yapıyorum.
Özellikle İngilizce/Fransızca dersinde zorlanan ve yabancı dil dersini sevmeyen öğrencilerime, video, müzik ve interaktif etkinliklerle sabır ve anlayışla yardımcı oluyorum.
Öncelikle derslerini iyi öğrenmelerini sağlıyorum; sonrasında yüksek not almaları için elimden gelen çabayı gösteriyorum.


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğrencilerin zorlandıkları konularda alıştırma yaparak konu anlatım ile derslerin pekiştirilmesini sağlayabilirim.
Okula yardımcı derslerle öğrencilerin anlamadığı konuların üzerinde durup onların dilini geliştirmesine yardımcı olduktan sonra okul başarılarını yükseltmeyi hedefliyorum.
Fransızca method kitaplarından hem konuşma,hem dinleme hem de interaktif alıştırmalar yaparak eğlenerek öğretmek öncelikli amacımdır.
Çocuklara İngilizce ve Fransızca derslerini öncelikle sevdirmek hedefindeyim. Derslerde video,müzik ve interaktif etkinliklerle konuların anlaşılmasını sağlayabilirim.
LGS'de Türkçe ve İnglizce derslerinde yardımcı olabilirim.