İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Nimet Çelebi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nimet Çelebi

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nimet Çelebi, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 28.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5715 kurs/özel ders verenden 1370 . sıradadır. Başta Ortaokul Türkçe Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nimet Çelebi, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbul Medipol Üniversitesi Ağız ve diş sağlıgı birinci sınıf öğrencisiyim. 20 yaşindayim. Yks öğrencileri, ilkokul, ortakul, lise öğrencilerine türkçe branşında özel ders vermek istiyorum . Pendik kadıköy vs cevresinde ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaokul 5. 6. 7. 8. Sınıf arkadaşlara türkce özel dersi için pendik kadıköy civarı ilgilenen arkadaşlar ulaşmanız yeterli. Kurs ücreti bir buçuk saati 50 lira.
Ilköğretim türkce özel ders veriyorum. Bir buçuk saati 50 lira. Istanbul anadolu yakasında pendik kadıköy civarı ilgilenen arkadaşlar ulamanız yeterli.
Ilkögrteim-ortaöğtim-lise düzeyi türkçe özel ders almak isteyen arkadaşları bekliyorum. Bit buçuk saati 50 lira. Pendik kadıköy civarı ilgilenen arkadaş iletişime gecmesi yeterlidir.