İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Özenç Doster

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özenç Doster

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Kimya Özel Ders , Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özenç Doster, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 29.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4461 kurs/özel ders verenden 900 . sıradadır. Başta Lise Kimya Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özenç Doster, 5 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Final ve Uğur Dershaneleri merkez şubelerinde kimya öğretmeni olarak görev yaptım.Ayrıca Uğur-Eksen-Kültür -Mrkz yayınları bünyesinde YKS Kimya alanında yayınlanmış kitaplarım bulunmaktadır.Halen İşler Dağıtım bünyesinde Mrkz yayınların yazar kadrosunda yer almaktayım.
17 yıllık özel ders tecrübem bulunmaktadır


Verilen Kursların Ayrıntıları
Uğur Dershanelerinde kimya öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Ayrıca Uğur yayınları yazar kadrosunda yer almaktayım. YGS-LYS alanında yayınlanmış kitaplarım bulunmaktadır.15 yıllık özel ders tecrübem bulunmaktadır.Kimya genel olarak sevilmeyen bir ders olduğundan eğlenceli bir şekilde sıkılmadan derslerim geçmektedir.Ders sonunda ise anlatılan konuyla ilgili tanı testi ile öğrencimizin eksik kalan noktalarını da belirlenerek eksiksiz öğrenmeyi sağlamaktayım.

Uğur Dershanelerinde kimya öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Ayrıca Uğur yayınları yazar kadrosunda yer almaktayım.YGS-LYS alanında yayınlanmış kitaplarım bulunmaktadır.12 yıllık özel ders tecrübem bulunmaktadır.Kimya genel olarak sevilmeyen bir ders olduğundan eğlenceli bir şekilde sıkılmadan derslerim geçmektedir.Ders sonunda ise anlatılan konuyla ilgili tanı testi ile öğrencimizin eksik kalan noktalarını da belirlenerek eksiksiz öğrenmeyi sağlamaktayım.


Yorumlar