İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Rhain Chagal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Rhain  Chagal

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Rhain Chagal, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 26.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5342 kurs/özel ders verenden 2687 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Rhain Chagal, 78 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngiliz Vatandaşı Türk Öğretmenden Dilediğiniz Kadar İngilizce Öğrenme Şansı!
Rhain Hoca İngiltereyi Ayağınıza Getirdi!
Tuzla’dan Kadıköy’e Tüm İlçelerde Evde İngilizce Dersleri
Hafta İçi Hafta Sonu Hergün

     ÇİFTE VATANDAŞ (İNGİLİZ/TÜRK)
     27 YILLIK AVRUPA DENEYİMİ
     7 YIL TÜRKİYE DENEYİMİ
     CAMBRIDGE’ DE 2 FARKLI ÜNİVERSİTE MEZUNU – UK
     ALMANYADA ALMAN DİLİ ve EDEBİYATI OKUYAN
     2 TANE AYRI YABANCI DİL ÖĞRETMENLİK BELGESİ OLAN
     ETON ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETMENLİK SERTİFİKASI OLAN
     TEACHING ENGLİSH AS A FOREIGN LANGUAGE (TEFL) – USA
     NOTTHING HILL COLLEGE – ADVANCED TEFL CERTIFICATE – LONDON
     ÇOK SAYIDA ÖĞRENCİ YETİŞTİRMİŞ
     ÖĞRETMEYİ SEVEN
Rhain Hoca Cambridge’de 2 ayrı üniversite mezunu 27 yıl avrupa deneyimi olan çok önemli bir hocadır. Konuşma derslerinde bir konu belirlenir ve bunu üzerine sadece ingilizce konuşulur. Haliyle türkçe konuşmak derslerde yasak oluyor. sürekli ingilizce konuşularak öğrencinin konuşma becerisi sağlanıyor. Diğer gramer derslerinde ise öğrencinin istediği konular çalışılır veya Rhain Hoca’nin değerlendirmesiyle gerekli konular ele alınarak öğrenciye ihtiyacı olan konuları tam kavraması için çaba harcanır.

EVİNİZİN RAHATLIĞINDA İNGİLİZCE ÖĞRENME FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

GRAMER DERSLERİ – GENEL İNGİLİZCE – KONUŞMA PRATİĞİ – DERS veya ÖDEVLERE YARDIM – SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE KADAR İNGİLİZCE HIZLANDIRILMIŞ DERSLER

Siz evinizde rahatınızı bozmayın, Rhain Hoca evinize gelsin!-1,30 Saatlik Ders

Evinizde rahatınızı bozmadan 1’e 1 özel dersler alabilirsiniz. Peki özel ingilizce derslerimize sizde katılmak istermisiniz? Patenti Rhain Hocaya ait özel metodlarla ingilizce gramer dersleri tamda sizin anlıyaçağınız biçimde anlatılmaktadır. Kurslarımıza katılan her öğrenciye, Rhain Hoca’nin hazırlamış olduğu HD kalitesinde İNGİLİZCE EĞİTİM CD’si hediye edilecektir. Karar vermeden önçe 30 dakikalık demo derslerimize katılabilirsiniz!

Özel İngilizce dil Kursu çok özel ve etkili bir metodlarla siz veya aile üyelerinizden biri çok kısa bir sürede ingilizce öğrenebilir iş ve özel hayatınızda kullanıp kendinizi kolaylıkla ingilizce ifade etme şansını elde edebilir.

Çok kısa zaman zarfında bizden Özel İngilizce Kursları alabilir ve sizde ingilizcenizi iyi derecede geliştirebilirsiniz. iletişim için tıklayın!

EVDE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

   GRAMER DERSLERİ
   GENEL İNGİLİZCE
   KONUŞMA PRATİĞİ
   DERS veya ÖDEVLERE YARDIM
   SINAVLARA HAZIRLIK

Fotoğraflar