İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Salih Ünal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Salih Ünal

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kurgu - Montaj Kursu , Lise Coğrafya Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Word Kursu , Powerpoint Kursu , Outlook Kursu , Dijital Pazarlama Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Sosyal Medya Uzm. Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , On Parmak Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Coğrafya Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Salih Ünal, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 21.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5845 kurs/özel ders verenden 1623 . sıradadır. Başta Office olmak üzere 22 farklı kurs/özel ders vermektedir. Salih Ünal, 16 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2003 yılından beri bilgisayar  ve benzeri tüm teknolojik ürünleri  yoğun bir şekilde kullanmaktayım aynı zamanda bu ürünleri kariyer-eğitim ve hobi olarak hayatımın merkezinde bulundur maktayım.
video render-editing ve montajlamaları
bilgisayar donanım ve bakımları
server yönetimi
bilişim danışmanlığı
makale ve şiir yazarlığı
network kurulum ve yönetimi
sosyal medya uzmanlığı
bilişim ve teknoloji dünyası benim hayatımdır


Kurgu - Montaj Nedir?

Görüntülerin ve seslerin bir senaryo dâhilinde belli bir amaca uygun olarak peş peşe sıralanmasına “kurgu” veya “montaj” denir. İyi bir senaryoya, kaliteli oyunculara sahip ve iyi çekilmiş bir sinema filmi, kötü bir kurgucunun eline düştüğü takdirde değerinden çok şey kaybedebilir, izleyici tarafından anlaşılmayabilir.

Lise Coğrafya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik coğrafya özel dersi verilir.