İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Selin Ceyhan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selin Ceyhan

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu , İşaret Dili Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selin Ceyhan, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 14.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5875 kurs/özel ders verenden 650 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Selin Ceyhan, 47 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünde okumaktayım. Daha öncesinde İşaret Dili eğitmenliği tecrübem bulunmakla beraber Almanca dersi için lise öğrencisine, iş anlamında kendini geliştirmek isteyen kişilerle de pratik yapma konusunda deneyimim bulunmaktadır. 6 ay Almanya da kendimi geliştirdiğimi de belirtmek isterim.

Her zaman her konuda temelin çok önemli olduğunu düşünür ve karşımdaki kişilere de bu temeli en iyi şekilde oturtmaya çalışırım. Eğlenceli, pozitif kişiliğimle beraber dersler keyifli ve verimli geçmektedir.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünde okumaktayım.

Daha önce işaret dili eğitmeni olarak bireysel ve toplu eğitimler vermiş bulunmaktayım. Dersleri keyfili ve verimli işliyor, kişinin anlamadığı yerlerde alternatifler sunarak öğrenmesini sağlıyorum.