İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Uğur Murathan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Uğur  Murathan

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Nota Kursu , Solfej Kursu , Şan Kursu , Bağlama Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Uğur Murathan, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 21.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6415 kurs/özel ders verenden 1138 . sıradadır. Başta Bağlama olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Uğur Murathan, 257 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
AKADEMİSYEN VE SES SANATÇISINDAN, NOTA, SOLFEJ, BAĞLAMA, GİTAR, PİYANO  ,SES EĞİTİMİ,  TÜRK HALK MÜZİĞİ REPERTUAR, GÜZEL SANATLAR LİSESİ MÜZİK BÖLÜMÜ SINAVINA VE KONSERVATUAR GİRİŞ SINAVLARINA HAZIRLIK DERSLERİ VERİLİR.


Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Nota Nedir?

Müzik seslerini belirtmeye, göstermeye yarayan, kararlaştırılmış im, müzik yazısıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
AMATÖR VEYA PROFESYONEL DERS VERİLİR.
AMATÖR VEYA PROFESYONEL DERS VERİLİR.
AMATÖR VEYA PROFESYONEL DERS VERİLİR.
AMATÖR VEYA PROFESYONEL ALANDA SES EĞİTİMİ VERİLİR.