İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Zeyneb Küpeli

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeyneb Küpeli

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Dublaj-Seslendirme Kursu , LGS TEOG Matematik Kursu , Ödevlere Yardım Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Kuranı Kerim Öğretme Kursu , Diksiyon Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Çocuk Arapçası Kursu , AÖF İngilizce Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , TYT Din Kültürü ve Ahlah Bilgisi Kursu , Matematik Kursu , AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeyneb Küpeli, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 22.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6414 kurs/özel ders verenden 566 . sıradadır. Başta Sosyal Bilgiler olmak üzere 27 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeyneb Küpeli, 51 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bir ortaokulda bir sene Din Kültür ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yaptım. Anaokulu, ilkokul, ortaokul seviyesinde Kuran, İngilizce, Arapça, Değerler Eğitimi dersleri veriyorum. Her yaştan yabancılara da Türkçe öğretiyorum. Öğrencilerin derslerini takip etmek, onlara yardımcı olmak benim için işten ziyade bir keyif :) Ayrıca diksiyon, seslendirme/dublaj, beden dili gibi eğitimler aldım. Bu konularda da yardımcı olabilirim. Pişman olmazsınız :)


Dublaj-Seslendirme Nedir?

Dublaj seslendirme yaparken, seslendirme sanatçısının elinde bir metin olur ve karşısındaki monitörden canlandıracağı karakteri takip eder. Bu metin eğer yabancı dilden Türkçe’ye çevrilniş bir metinse mutlaka konuşmanın başlama ve bitiş noktasının denk gelmesi gerekir. Bazen kelime eklemek ya da çıkarmak gerekebilir. Bu konuda da seslendirme sanatçısının ustalığına ihtiyaç duyulur. Seslendirme sanatçısı, senkronize bir şekilde oyuncunun ağız hareketlerini, mimiklerini, hatta jestlerini izleyerek karaktere sesini verir. Sesin karakterle bütünleşebilmesi için seslendirme sanatçısının karakteri çok iyi takip etmesi gerekir. O zaman seyirci izlerken ses ve karakteri bir bütün olarak algılar. Karakterin nefes alıp vermesi, yutkunması, peltek olması, ağzının dolu olması, ağlayarak ya da gülerek konuşması gibi nüanslar mutlaka gözönünde bulundurulur. Seslendirme sanatçıları dublaj yaparken sadece seslerini değil, tüm bedenlerini kullanırlar. Adeta tiyatro oyununda bir rol canlandırıyormuşcasına efor sarfederler.

LGS TEOG Matematik Nedir?

LGS TEOG Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar
Üslü İfadeler
Kareköklü İfadeler
Veri Analizi
Basit Olayların Olma Olasılığı
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
Doğrusal Denklemler
Eşitsizlikler
Üçgenler
Eşlik ve Benzerlik
Dönüşüm Geometrisi
Geometrik Cisimler'den oluşmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhabalar
Okul derslerinize ve sınavlarınıza destek mi ariyorsunuz? Gelin beraber çalışalım :)
Merhaba
Çocuğunuz için takviye ingilizce özel ders mi arıyorsunuz? Dil yalnızca okul derslerinde kalmasın günlük hayatta da kullanılsın istiyorsanız buradayım. Kişiye yönelik eğitim planı ve bol etkinlikle ingilizceyi konuşuyoruz.
Sevgilerle
Elifba cüzünden başlayarak adım adım Kuran'a geçiyoruz. Kuran okumada olmazsa olmaz tecvit ve mahreç kurallarını öğretiyoruz. Böylece Kuran-ı Kerim'i hakkını vererek ve doğru bir biçimde okumayı öğreniyoruz.
Bir öğrencinin eğitim hayatında gerek duyduğu yardım ve desteği sunuyorum. Gerek motivasyon oluşturarak gerek çalışma yöntemlerini aktararak öğrencimin daima yanında oluyorum. Ne yapacağını nasıl yapacağını bilmeyen, bilip de yol yöntem ve teşvik arayan, otokontrolünü yetersiz bulan her öğrencinin aradığı koçluk burada :)
Merhaba
Çocuklar için birebir ve grup dersleri veriyorum. Öğretmenlik deneyimi ve uzun yılların eğitim tecrübesiyle yanınızdayım. Sevgilerle...
Merhaba, bu kursta birebir özel derslerle okul derslerine yardımcı oluyoruz. Uzun yılların birikimiyle deneyimi birlestirerek çocuğunuzun ihtiyacına yönelik çalışıyoruz. Sevgilerle...