İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Arda Keşkek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Arda  Keşkek

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , İtalyanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TYT Kimya Kursu , TYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Arda Keşkek, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 02.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4614 kurs/özel ders verenden 371 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 22 farklı kurs/özel ders vermektedir. Arda Keşkek, 60 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Boğaziçi Matematik mezunundan ilköğretim,lise matematik,fizik ve kimya dersleri verilir.Ayrıca ingilizce italyanca almanca biliyorum.5 yıllık dersane ve özel ders tecrübem var.Bugüne kadar hep öğrencilerimi aldığım seviyeden çok daha yukarılara getirmek amacım oldu ve bunu her zaman başarmanın gururu ve mutluluğu içindeyim.

Fotoğraflar