İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Arda Keşkek

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Arda  Keşkek

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , İtalyanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TYT Kimya Kursu , TYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Arda Keşkek, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 02.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6578 kurs/özel ders verenden 371 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 22 farklı kurs/özel ders vermektedir. Arda Keşkek, 217 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Boğaziçi Matematik mezunundan ilköğretim,lise matematik,fizik ve kimya dersleri verilir.Ayrıca ingilizce italyanca almanca biliyorum.5 yıllık dersane ve özel ders tecrübem var.Bugüne kadar hep öğrencilerimi aldığım seviyeden çok daha yukarılara getirmek amacım oldu ve bunu her zaman başarmanın gururu ve mutluluğu içindeyim.

Fotoğraflar

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.

Yorumlar
EROL AVCI
Merhabalar iyi aksamlar, Bana yazdiginiz ve teklif verdiginiz icin tesekkur ederim. Ben daha once kursa gittim 3 ay boyunca ancak pek verimli olmadi, ozel ders almak, sinava yonelik calismak, pratik yapmak ve mayistaki sinava girmek istiyorum, ne sekilde ve hangi sartlarda calisabiliriz A1 seviyesi icin, ve talep ettiginiz ucret nedir bununla alakali? Tesekkurler Erol
26.03.2019