İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Burak Tilev

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Burak  Tilev

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Burak Tilev, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 02.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5877 kurs/özel ders verenden 97 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Burak Tilev, 45 gelen talepten 34 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
GALATASARAY LISESI MEZUNU, ITU ENDUSTRI MUHENDISINDEN INGILIZCE, FRANSIZCA, (YABANCILARA) TÜRKCE ve HER SEVIYEDE OKUL DERSLERI VERILIR 0552 232 54 06 Burak Hoca


Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
10 yıldan fazla zamandır Ozel ders verıyorum.Ingılızce, Fransızca ve Okul dersleri veriyoruz