İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Hakan Kargın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hakan Kargın

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hakan Kargın, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 26.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5864 kurs/özel ders verenden 491 . sıradadır. Başta Autocad olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hakan Kargın, 57 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba. 21 Yaşında Okan Üniversitesi Mimari Restorasyon Mezunuyum. Office Mimarlık Sektöründe Çalışıyorum ve 5 yıla aşkın Autacad Programını Kullanmaktayım. Kursları Hafta İçi ve Cumartesi Günleri Akşam Öğrenci Evi veya İnternet Üzerinden Bağlantılı Eğitim Verebiliyorum


Autocad Nedir?

AutoCAD, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Autodesk şirketinin 1980'lerin başından beri geliştirdiği bir bilgisayar destekli tasarım (CAD = Computer Aided Design) programıdır. Teknik resim çizmek için kullanılan diğer programlar gibi vektör tabanlıdır.

3D Studio Max Nedir?

3Ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan)  dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz  imkanlar sağlayan,  geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip bir programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayalgücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyibir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.
Verilen Kursların Ayrıntıları