İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Kübra Tepr

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kübra Tepr

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Kodlama Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , C# Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Bakıcılık Kursu , Türkçe Kursu , Matematik Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kübra Tepr, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 22.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6392 kurs/özel ders verenden 3903 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 24 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kübra Tepr, 226 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bilişim öğretmeniyim. Matematik dersi vermek istiyorum


Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.