İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Öznur Barin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Öznur Barin

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , Diksiyon Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Osmanlıca Kursu , Okuma Yazma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Öznur Barin, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 04.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6578 kurs/özel ders verenden 297 . sıradadır. Başta Ortaokul Türkçe Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Öznur Barin, 99 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2016- 2018 Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde  '' Türkçe Eğitimi '' alanında Yüksek Lisans yaptım.
2016 Afyon Kocatepe Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum.
Diksiyon, İşaret Dili ve İngilizce sertifikalarım mevcuttur.
İleri derecede Osmanlıca biliyorum.  Okuma yazma alanında ders almak isteyenler için tecrübeli öğretmen olarak elimden geldiğince yardımcı olurum.
Geleceğin çocuklarına hem eğlenip hem öğrenmeleri için elimden gelenin en iyisini yapacağım.
Türkçe/ Edebiyat / Osmanlıca / Diksiyon / Okuma - Yazma dersleri verilir.


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

Diksiyon Nedir?

Diksiyon kelimesi Latince’den gelmektedir. Kelimeleri, duyguları ve düşünceleri en iyi şekilde anlatma olarak tanımlayabiliriz. Başka bir deyişle sözü söyleme sanatıdır diksiyon. Duygu ve düşüncelerimizi en iyi, en anlaşılır biçimde ortaya koyabilmek için sözcüklerin seçiminden, sesimizi ayarlamaktan, vurguları doğru yerlere koymaktan, heceleri ayırmadan konuşmaktan vücut dilini katmaya kadar bir bütün oluşturabiliriz. Ortaya çıkan diksiyonumuzdur. Diksiyon bütün bu parçalardan oluşan bir bütündür.
Verilen Kursların Ayrıntıları
2016-2017 Eğitim - Öğretim yılında 3 öğrenciye özel ders verdim.
2017-2018 Eğitim- Öğretim yılı boyunca 5 öğrenciye özel ders veriyorum.
Daha önce Afyon'da şimdi ise İstanbul'da Ortaokul öğrencilerine ve konuşma bozukluğu olan öğrencilere Diksiyon dersi veriyorum.
2016-2017 Eğitim- Öğretim yılı boyunca  TÖMER öğrencilerine kurs verdim.
2016 yılında  bir öğrenciye Osmanlıca dersi verip, çeviriler yaptık.
Özel eğitime ihtiyacı olan bir öğrencime okuma yazma öğrettim ve şu an hemen hemen yaşıtları gibi okuma yazma bilgisine sahip. Hem o mutlu hem ben mutluyum :)