İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Ramazan Çelik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ramazan Çelik

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Coğrafya Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Açık Lise Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Coğrafya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ramazan Çelik, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 11.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5867 kurs/özel ders verenden 250 . sıradadır. Başta Coğrafya olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ramazan Çelik, 47 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2010 yılından beri çeşitli Dershaneler,Özel dersler ile KPSS-YGS-LYS-TEOG Sınavlarına sayısız öğrenci hazırladım.Şuan bazıları kamu kurumlarında,bazıları Özel şirketlerde,bazıları ise üniversitelerde yaşamlarını sürdürmektedir.Öğrencilerimizin hayatın farklı dalllarına tutunmaları bizi mutlu etmektedir.Farkı hissetmeniz amacıyla ilk dersimiz ücretsizdir.Verilen Kursların Ayrıntıları
9-10-11-12 Sınıflara yönelik hem okul derslerine hem de ilerde girecekleri YGS-LYS sınavlarına hazırlık amacıyla deneyimlerimizi paylaşmaya davet ediyorum.
2010 yılından beri çeşitli dershanelerde,özel kurslarda,özel öğrencilerle TEOG 'a sayısız öğrenci hazırladım.
Kötü öğrenci yoktur, sadece kendine ve öğrenme yeteneğine güvenmeyen öğrenci vardır. Hepimizin kendine özgü bir potansiyeli vardır. Bu potansiyeli fark ederek ortaya çıkarmak öğrenci koçluğu çalışmasının özünü oluşturur.bu bilinçle hareket ederek gerek sosyal,gerek psikolojik olarak öğrencinin hayatın her alanına hazır hale gelmesini sağlamaktayız.
Açıköğretim Lisesi Coğrafya derslerine İddialı bir şekilde öğrenci hazırlanmaktadır.
9-10-11-12 sınıflarda sınavlara yönelik takviye edici derslerl
2010 Yılından beri MEB'te görev yapmaktayım.Aynı zamanda Artuklu Dershanlerinde YGS-LYS ,Yediiklim KPSS,Açı Dergisi Dershaneleri YGS-LYS ,İsem KPSS gibi özel yerlerde görev yaptım.Kazandığımız deneyimleri sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk vericidir.