İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Şeyda Özden

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şeyda  Özden

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Biyoloji Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Biyoloji Kursu , Fen Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şeyda Özden, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 02.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 1057 . sıradadır. Başta Biyoloji olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şeyda Özden, 12 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği mezunuyum. 1.lik derecem bulunmaktadır. 3 yıl özel 3 yıl MEB olmak üzere toplam 6 yıllık deneyimim bulunmaktadır. Referans isteyenlere bilgi verebilirim. Verdiğim dersler okula ve sınav yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmaktadır.  Öğrenci seviyesi ne olursa olsun hedefimiz en iyiye ulaşmak olacaktır. Biyoloji alanında en iyi olmak isteyen öğrencilerimi beklerim. Ayrıca ilkokul seviyesinde tüm dersler için destek de vermekteyim. (Ödevler, okula ve sınavlara yardımcı olarak isteğe bağlı)
Teşekkürler


Lise Biyoloji Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik biyoloji özel dersi verilir.

Ortaokul Matematik Özel Ders Nedir?

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Matematik Özel Dersi Süresi Ve Sıklığı Ne Olmalıdır?

Özel matematik dersi sıklığı, öğrencinin eksik olduğu konular ve ihtiyaç hissettiği konular dikkate öğretmen ve öğrenci tarafından birlikte planlanmalıdır. Bu aşamada öğrencinin, dinlenmiş, zinde ve algısının açık olacağı zamanlar göz önünde tutulmalıdır. Bir ders için özel ders saatleri öğrencinin algısına göre planlanmalıdır.(Bu da genel olarak günlük üç saat olarak düşünülebilir.) Daha fazla özel dersin öğrencide zihin yorgunluğu oluşturacağı dikkate alınmalıdır.

Matematik Özel Dersinin  Öğrenciye Sağladığı Faydalar

• Matematik özel dersi sayesinde her öğrenciye özel çalışma metodu belirlenebilir.
• Matematik özel dersinin bire bir olması sayesinde öğrencinin anlama hızı artacaktır.
• Matematik özel dersi ile hem öğretmen hem öğrenci için verimli ders saati geçirme imkanı yakalayabilir.
• Matematik özel dersi ile kuvvetli bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi yakalanabilir.
• Matematik özel dersi ile öğretmenin öğrenciye karşı empati kurabilmesi sağlanmış olur.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin matematik dersine karşı daha fazla ilgi göstermesi ve konsantrasyonunun artması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrencide dikkat eksikliğinin daha az olması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi ile eksiklerin hızlı tespiti  sağlanır ve o yönde yoğun çalışma sayesinde eksiklikler hızlıca giderilebilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrenci rahatlıkla soru sorabilme imkani yakalar.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin kendine güveni artar.
• Matematik özel dersi ile derse olan ilginin artması sağlanır.