İstanbul Pendik Çisil Gündüz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Çisil Gündüz

pendİk, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Çisil Gündüz, İSTANBUL PENDİK ve civarında hizmet vermekte olup 15.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5135 kurs/özel ders verenden 2858 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Çisil Gündüz, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dersleri işlemeden önce her öğrencimden mutlaka dönem müfredatını ve kullandıkları kitapları isterim. Bunları inceleyip öğrencinin okul hayatına en uygun programı hazırlar, bu sayede sınavlarına en doğru şekilde hazırlanmalarını sağlarım. Konuyu kavradığından emin olduktan sonra bol soru çözerek pekiştirmesini ve soru çözümünde hızlanmasına yardımcı olurum.  1. sınıftan 8. sınıfa tüm ilköğretim öğrencilere fayda sağlarım. 1 saatlik ders süresince öğrencinin konsantrasyonunu dağıtmamak için elimden geleni yapar en yüksek motive ve verimle dersi bitiririm.Verilen Kursların Ayrıntıları
Dersleri işlemeden önce her öğrencimden mutlaka dönem müfredatını ve kullandıkları kitapları isterim. Bunları inceleyip öğrencinin okul hayatına en uygun programı hazırlar, bu sayede sınavlarına en doğru şekilde hazırlanmalarını sağlarım. Konuyu kavradığından emin olduktan sonra bol soru çözerek pekiştirmesini ve soru çözümünde hızlanmasına yardımcı olurum.  1. sınıftan 8. sınıfa tüm ilköğretim öğrencilere fayda sağlarım. 1 saatlik ders süresince öğrencinin konsantrasyonunu dağıtmamak için elimden geleni yapar en yüksek motive ve verimle dersi bitiririm.