İstanbul Pendik Merve Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Merve Öztürk

pendİk, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Kimya Özel Ders , Kimya Özel Ders , Kimya Kursu , TYT Kimya Kursu , AYT Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Merve Öztürk , İSTANBUL PENDİK ve civarında hizmet vermekte olup 22.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5509 kurs/özel ders verenden 1007 . sıradadır. Başta Kimya Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Merve Öztürk , 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Lise düzeyi ve üniversite hazırlık kursu için kimya dersinde büyük başarı ve özgüven ile çalışabileceğiniz bir yol rehberiniz olabilirim


Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.

Kimya Özel Ders Nedir?

Kimya maddelerin ana yapılarını, bileşimlerini, dönüşümlerini ve bunlarla ilgili çözümleme, birleşim ve üretim yöntemlerini konu alan bilim dalıdır. Daha geniş bir tabirle maddelerin özellikleriyle, sınıflandırılmasıyla, atomlarla, atom teorisiyle, kimyasal bileşiklerle, kimyasal tepkimelerle, maddenin hâlleriyle, moleküller arası ve moleküler kuvvetlerle, kimyasal bağlarla, tepkime kinetiğiyle ve kimyasal dengenin prensipleriyle ve benzeri konularla ilgilenir. Analitik, inorganik, organik kimya fizikokimya ve biyokimya ana alt dallarını oluşturur.