İstanbul Sancaktepe Mehmet Akif Karaçağa

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Akif Karaçağa

sancaktepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Osmanlıca Kursu , B Ehliyet Kursu , Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu , Güvenli Sürüş Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Akif Karaçağa, İSTANBUL SANCAKTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 13.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6449 kurs/özel ders verenden 641 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Akif Karaçağa, 19 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Anadolu yakasında Türkçe, Edebiyat ve Osmanlıca dersleri vermekteyim.


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Anadolu yakasında edebiyat alanında hem sınava hazırlık hem de okula destek dersleri vermekteyim.
Ortaokul Türkçe okula destek dersi veriyorum.
İlkokul Türkçe okula destek dersi veriyorum.
Manuel veya otomatik vites araçla uzmanından direksiyon dersi alabilirsiniz.
Manuel veya otomatik vites araçla uzmanından direksiyon dersi alabilirsiniz.
Üniversite hazırlık öğrencilerine Türkçe ve Edebiyat dersleri veriyorum.  7 yıllık tecrübe ile sınava iyi bir şekilde hazırlanmak istiyorsanız doğru profildesiniz.
Manuel veya otomatik vites araçla uzmanından direksiyon dersi alabilirsiniz.