İstanbul Sancaktepe Mustafa Aydın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Aydın

sancaktepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tezhip Kursu , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Osmanlıca Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Aydın, İSTANBUL SANCAKTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 20.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 552 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Aydın, 15 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Marmara Üniversitesi 2006 Edebiyat bölümü mezunuyum. Arel Üniversitesinde 2015 yılında yüksek lisansa başlayıp 2017 yılında mezun oldum. 9 yıl dershane 1 yıl kolej 2 yıl temel lise olmak üzere 11 yıllık YGS-LYS-TEOG ve özel ders tecrübem var. Öğrencinin durumuna göre pratik anlaşılır Türkçe-Edebiyat derslerini anlatırım. Ayrıca Eğitim Koçluğu sertifikam da var. Koçluk, ödev takibi vs de yapabilirim.


Tezhip Nedir?

Tezhip (Osmanlıca: Tezhib) kelimesi, Arapça zeheb (altın) kökünden türemiş olup, ‘altınlamak’ anlamına gelir. Çoğulu olan “tezhibat” “altınlama süslemeler” demektir. Tezhip günümüzde daha çok İslam kökenli kitap bezeme sanatlarına verilen addır. Tezhip sanatını icra eden erkeklere müzehhip kadınlara müzehhibe adı verilir. Tezhip ile Minyatürü karıştırmamak gerekir. Minyatür daha çok tasvire dayanır. Bitki, hayvan, insan ve/veya mekân tasvirleri içerir. Minyatürler yapıldıkları dönemin sanat anlayışı ile koşut olarak, genellikle iki boyutlu ve perspektifsiz olarak yapılmış tasvirlerdir. Tezhip sanatı ise öncelikle hat sanatının etrafının bezenmesi amaçlı kullanılmış, günümüzde tek başına pano olarak da kullanılmaktadır. Basit bir anlatımla çoğunlukla stilize edilmiş bitki formları ya da desenlerden oluşan kimi zaman simetrik tasarımlardır.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İSMEK SERTİFİKAMLA ÖZEL DERS VERİLİR
HER SINIFTAN ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE KENDİ EVLERİNDE 12 YILLIK TECRÜBEMLE TÜRKÇE DERSİ VEREBİLİR  VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU YAPABİLİRİM.
HER SINIFTAN İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE KENDİ EVLERİNDE 12 YILLIK TECRÜBEMLE TÜRKÇE DERSİ VEREBİLİR  VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU YAPABİLİRİM.
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ONAYLI ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SERTİFİKAMLA ÖĞRENCİLERLE ÖZEL İLGİLENİR ONLARA VERİMLİ DERS ANLATIRIM.
TÜRKÇE BİLMEYEN YABANCILARA İTİNA İLE AYRINTILI VE DİKSİYONLU GÜZEL TÜRKÇE KONUŞMA YAZMA ÖĞRETEBİLİRİM.
HER YAŞTAN BAYAN VEYA ERKEK FARKETMEZ HİÇ OSMANLICA BİLMEYENLERE OSMANLICA OKUMA YAZMA ÖĞRETEBİLİRİM. BİLENLERE OKUMA ÇEVİRİ TRANSKRİPSİYON KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİRİM.
LİSEYE GİRİŞ, ÜNİVERSİTE HAZIRLIK (YKS) VE DİĞER SINAVLARA HAZIRLANANLARA (DGS-ALES-KPSS VS.)  KENDİ EVLERİNDE TÜRKÇE-EDEBİYAT DERSİNİ 12 YILLIK TECRÜBEMLE VEREBİLİRİM.