İstanbul Sarıyer İsmail Melik Türker

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İsmail Melik  Türker

sariyer, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İsmail Melik Türker, İSTANBUL SARIYER ve civarında hizmet vermekte olup 14.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4449 kurs/özel ders verenden 1512 . sıradadır. Başta Lise Fizik Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. İsmail Melik Türker, 4 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İTÜ Elektronik ve Haberleşme bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. 2015 yılı fizik olimpiyatları devlet okulları kategorisinde Türkiye 42. siyim. Fen lisesi mezunuyum. Daha önce gönüllü olarak fizik dersi için konu anlatımı ve soru çözümü yaptım ve gayet iyi geri bildirimler aldım. Bu konuda kendime güveniyorum ve kendimi ispatlamak adına karşılıklı anlaşabiliriz.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise seviyesinde daha önce gönüllü olarak ders anlatmış 2015 yılı fizik olimpiyatlarında devlet okulları kategorisnde Türkiye 42.si omuş İTÜ Elektronik ve Haberleşme bölümü öğrencisinden özel ders veriyorum. Henüz öğrenci olmam sebebiyle piyasa fiyatının altında bir ücret talep ediyorum ancak vereceğim dersin kalitesine güvenim tamdır. Hatta kendimi ispatlamak için anlaşabilir ve ilk kursu ücretsiz de verebilirim.

Yorumlar