İstanbul Sarıyer Münevver Köysüren

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Münevver Köysüren

sariyer, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Münevver Köysüren, İSTANBUL SARIYER ve civarında hizmet vermekte olup 06.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 3937 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Münevver Köysüren, 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Almanya’da doğdum ve büyüdüm. Alman Lisesi mezunuyum. Lisans derecemi Bilkent Üniversitesinde, yüksek lisans derecemi ise Boğaziçi Üniversitesinde tamamladım.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

İngilizce Konuşma Kursu Nedir?

İngilizce konuşurken arada bir gramer düşünmek normal ancak sürekli aklınıza gramer geliyorsa bu temel konuları tam olarak kavramadığınız anlamına gelir.

Şöyle düşünün: O gramer konularını kitapta görünce anlıyorsunuz ama konuşmaya gelince zorluk çekiyorsunuz. Burada dil eğitimindeki önemli bir noktaya değinmek istiyorum.

Dil becerilerinden bahsederken alıcı ve üretici beceriler diye bir ayrım yaparız. Dinleme ve okuma alıcı becerilerdir. Konuşma ve yazma ise üretici becerilerdir. Üretici beceriler hep alıcı becerilerin gerisinde ilerler. Çoğu insanın problemi alıcı becerilerini geliştirmişken üretici becerilerini geliştirememek.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Almanya’da doğdum ve büyüdüm. Alman lisesi mezunuyum. Lisans derecemi Bilkent üniversitesi, yüksek lisans derecemi ise Boğaziçi Üniversitesinde tamamladım.