İstanbul Sarıyer Murat Emre Doğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat Emre Doğan

sariyer, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Salsa Kursu , Hip Hop Kursu , Bachata Kursu , Halk Oyunları Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Murat Emre Doğan, İSTANBUL SARIYER ve civarında hizmet vermekte olup 29.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5457 kurs/özel ders verenden 2302 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Murat Emre Doğan, 16 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba ben Murat Emre.İstanbul Teknik Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği okuyorum.3.sınıfım.Lise eğitimimde matematik dersine büyük önem verip üniversite sınavında ise kayda değer bir başarı gösterdim.Aynı zamanda halk oyunları,salsa,bachata,hiphop danslarıyla uğraşıyorum.Talep olursa bu danslarda da eğitim verebilirim.Müzikle de ilgiliyim.Orta düzeyde bağlama çalıyorum.Dil olarak ise İngilizceyi B1 seviyesinde İspanyolcayı ise A1 seviyesinde biliyorum.Matematik dersinde eksiği olan öğrencilere yardım etmek temel amacım.


Salsa Nedir?

Jive Jive enternasyonel stil yarışma danslarından biridir. 1930'larda yapılan swing müziğinden esinlenilerek yaratılan bir dans olmasına rağmen, 1940'larda İngilizler tarafından Latin tekniğinde geliştirilmiş olup, yine Latin dansı olarak, yarışmalardaki yerini almıştır. Özünde 6 tartımlı olan hareketler 4/4 tartım olarak değiştirilmiş, 8 tartımlı ritm yapısıyla dans edilmektedir. Çok hareketli, kıvrak ve hızlı bir temposu vardır.

Hip Hop Nedir?

Hip-Hop dansının still alanı çok geniştir. Broadway show stilinden bu konuda ekol olmuş Katerin Dunham gibi isimlerin geliştirdiği geleneksel Afro-Heitien stile kadar bir çok çeşidi bulunmaktadır. Hip-Hop, Funk Srteet Funk gibi free stil danslar jazz dan esinlenilerek yartılmıştır. Hip-Hop dansı MTV programlarında Michael Jackson, gibi ünlü şarkıcıların kliplerine koydukları danslar nedeniyle günümüzde çok popularite kazanmıştır. Özellile gençler arasında çok yapılmaktadır.