İstanbul Sarıyer Tevfik Can Yüce

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tevfik Can  Yüce

sariyer, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , C Kursu , C++ Kursu , Arduino Kursu , Kodlama Kursu , Matlab Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , Android Uygulama Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tevfik Can Yüce, İSTANBUL SARIYER ve civarında hizmet vermekte olup 20.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5875 kurs/özel ders verenden 217 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tevfik Can Yüce, 134 gelen talepten 19 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ders tecrübesi olan kendini ispatlamış bir üniversite öğrencisinden uygun fiyata matematik fizik dersi verilir. Uygun fiyata bulabileceğiniz en iyi öğrenci desteğini vermek istiyorum. Tecrübelerimle öğrencilere ders saati dışında da çözemediği her soruda anlamadığı her konuda yardımcı olacağım.  Gelişimini takip edip size garanti veriyorum. Üniversiteye geçişte her puan türünde ilk bine girdim. Çocuğunuzun liseye,üniversiteye hazırlığı ve ara sınıflarda ders takviyesi için en uygun teklifleri yapabilirim.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
-
Üç yıldır Arduino ve benzeri geliştirme kartları ile uğraşıyorum ve aynı zamanda Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim. Daha önce bir çok projede bulundum. Projelerle pratik yaparak sağlam teorik temllerle iyi bir eğitim sağlayabilirim.
Uzun zamandır ilgilendiğim ve yüksek başarı gösterdiğim fizik dersine öğrencileri en iyi şekilde hazırlayacağımı temin ederim.