İstanbul Şişli Süheyla Toklucu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Süheyla Toklucu

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Edebiyat Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Ödevlere Yardım Kursu , Diksiyon Kursu , Hedef Koçluğu Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Osmanlıca Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu , Edebiyat Kursu , Okuma Yazma Kursu , Türkçe Kursu , YÖS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Süheyla Toklucu, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 24.06.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 552 . sıradadır. Başta Türkçe Özel Ders olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. Süheyla Toklucu, 209 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Pedagojik formasyon eğitimim sürecinde öğrenciye yaklaşım, öğrenci psikolojisi, otantik öğrenme ve benzeri konularda yeni bilgiler edindim, bu bilgilerimi yaptığım stajda uygulama fırsatı buldum. Kendime ve öğrencilerime katkı sağlayacak kurslara katılarak gelişimime devam ettim ve hayatım boyunca devam edeceğim. Kendimi her zaman güncel tutmaya çalışıp, ileriyi hedeflerim. Buna not ortalamamı yüksek tutup yatay geçiş yaparak ve İstanbul Üniversitesi'nde misafir öğrenci olarak eğitim görmemi referans olarak gösterebilirim.
Farklı yaş gruplarıyla ders yaptım, hepsiyle iletişimimiz çok iyiydi. Güler yüzlü ve enerjik yapımın bu konuda etkisinin fazla olduğunu düşünüyorum. Öğrenciye dersi sevdirmeyi hedefliyorum. Sevilen dersin yapılan sınavlarda, akademik anlamda başarılacağına güvenim her zaman tamdır.
İstanbul; Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Şişli ilçelerinde ders verebilirim.