İstanbul Şişli Sümeyra Öğretmen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sümeyra ÖĞRETMEN

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Geometri Özel Ders , Kimya Özel Ders , Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sümeyra ÖĞRETMEN, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 20.05.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5453 kurs/özel ders verenden 4545 . sıradadır. Başta Kimya Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sümeyra ÖĞRETMEN, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
11 yıllık özel öğretim kursu/temel lise/özel ders tecrübesine sahibim. Aktif olarak Fen Bilimlerinde Kimya öğretmenliği yapmaktayım.  Kimya öğretim alanındaki güncel gelişmeleri yakından takip ederek özveriyle çalışmaktayım. Pedagojik eğitime sahibim.
Amacım öğrencilerin dersi severek, anlayarak öğrenmesine yardımcı olmak olmuştur. Öğrencilerle olan insan ilişkilerine önem vermekteyim. Alanımda kendimi  çok iyi bir şekilde geliştirmeye devam etmekteyim. Yeniliklere, gelişmelere, öğrenmeye, öğretmeye açık, üretken, disiplinli bir şekilde çalışmalarıma devam etmekteyim. Güçlü anlatma kabiliyetine sahibim ve müfredata hâkimim.
Kurumsal kültüre hâkim biri olarak başarı odaklı, sorumluluklarımın farkında olarak çalışmaktayım. Çalıştığım kurumlarda kimya alanında öğrenci-veli  memnuniyetini artırarak çalıştığım kurumlara değer katmaya özen göstermişimdir.Verilen Kursların Ayrıntıları
TYT-AYT GEOMETRİ özel ders. yaklaşık olarak 10 yıldır özel ders vermekteyim .amacım öğrencilerimin geometriyi sevmeleri , öğrenmeleri ve geometriyi yapabiliyor hale gelmeleridir. Öğrencilerimden en çok duyduğum söz önceden geometriyi göremiyordum o yüzden sevmiyordum ama artık en sevdiğim ders oldu sürekli geometri çözüyorum oldu.
kimya TYT-AYT-9-10-11-12. SINIF YAZILI HAZIRLIK DDERSLERİ VERMEKTEYİM
11 YIL özel öğretim kursları/temel lise/özel ders vermekteyim
bir çok öğrencimi özel dereceye hazırladım.
TEOG-TYT-AYT matematik özel ders