İstanbul Tuzla Elif Yalçın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elif Yalçın

tuzla, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , İspanyolca Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elif Yalçın, İSTANBUL TUZLA ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 500 . sıradadır. Başta İspanyolca olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elif Yalçın, 34 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Ispanyolca biliyorum. Gramer ve konuşma diline hakimim.temel oluşturmak , okula destek olmak veya yeni bir dil ögrenmek isteyenlere yardimcı olabilirim.


Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik sosyal bilgiler özel dersi verilir.

Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik din kültürü ve ahlak bilgisi özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Ortaokulkonularina hakimim.universite eğitimim sırasinda özel ders verdim. Ögrencilerime fazlasiyla katki sağlayacagimi düsünüyorum.gerekli pedagojik formasyonlara sahibim. Ögrencilerle iyi bir iletısime gecip etkili bir surec gecirecegimize eminim.
Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Ortaokul konularina hakimim.universite eğitimim sırasinda özel ders verdim. Ögrencilerime fazlasiyla katki sağlayacagimi düsünüyorum.gerekli pedagojik formasyonlara sahibim. Ögrencilerle iyi bir iletısime gecip etkili bir surec gecirecegimize eminim.
Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Ilköğretim konularina hakimim.universite eğitimim sırasinda özel ders verdim. Ögrencilerime fazlasiyla katki sağlayacagimi düsünüyorum.gerekli pedagojik formasyonlara sahibim. Ögrencilerle iyi bir iletısime gecip etkili bir surec gecirecegimize eminim.
Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. konulara hakimim.universite eğitimim sırasinda özel ders verdim. Ögrencilerime fazlasiyla katki sağlayacagimi düsünüyorum.gerekli pedagojik formasyonlara sahibim. Ögrencilerle iyi bir iletısime gecip etkili bir surec gecirecegimize eminim.