İstanbul Tuzla İlker Kaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ilker kaya

tuzla, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ilker kaya, İSTANBUL TUZLA ve civarında hizmet vermekte olup 25.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5867 kurs/özel ders verenden 2117 . sıradadır. Başta Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. ilker kaya, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM . MESLEKTE 9. YILIM . UYGUN ÜCRET KARŞILIĞI TUZLA VE PENDİK DE FEN BİLİMLERİ ÖZEL DERSİ VEREBİLİRİM

Fotoğraflar

Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

Fen bilimleri gözlenen doğayı ve doğa olaylarını sistematik bir şekilde inceleme, henüz gözlenmemiş olayları ise kestirme ve tahmin yürütme gibi çalışmaları içine alan bilim dalıdır. Bu süreçte fen, gözlem ve deneylere dayanan veri temelli açıklamalarla sınırlandırılır. Bu bağlamda, deneysel  kanıtlara ve bilimsel teorik bir çatıya dayandırılmayan açıklamalar fenin konusu değildir. Doğadaki her olay fen bilimlerinin bir konusunu oluşturduğu için, fen hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Fen bilimleri hem canlı hem de cansız doğa ile ilgilenmektedir. Özetle fen bilimleri olgular, ilkeler, kuramlar, doğa kanunları, kavramlar ve genellemelerden oluşmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİYLE ÖZELLİKLE LGS SINAVINA HAZIRLANAN (8.SINIF) ÖĞRENCİLERLE UZUN SÜRE ÇALIŞTIM VE BİRÇOK ÖĞRENCİM ÇOK İYİ OKULLAR KAZANDILAR.