İstanbul Tuzla Yusuf Altun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yusuf Altun

tuzla, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , Lise Coğrafya Özel Ders , Masa Tenisi Kursu , Coğrafya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yusuf Altun, İSTANBUL TUZLA ve civarında hizmet vermekte olup 27.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 568 . sıradadır. Başta Coğrafya olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yusuf Altun, 28 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eğer öğrenci belli bir öğrenme yeteneğine sahip ise kesin başarıyı vaad ediyorum. Marmara mezunuyum. Yüksek lisansı marmarada yaptım. 7 yıllık öğretmenlik tecrübem var. Türkiye'nin köklü eğitim kurumlarından birinde çalışıyorum. Geçen yıl öğrencilerin görüşleri sonunda yılın elemanı seçildim. Hazırlık aşamasında size başarılar diliyorum.


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

Lise Coğrafya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik coğrafya özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Satranç federasyonundan öğretici ve yardımcı antrenör sertifikam var.
Bu kursu gerek sizin belirlediğiniz bir yerde gerekse tuzla'da bulunan sitemde verebilirim .