İstanbul Ümraniye Kerem Muzaffer Çelebi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kerem Muzaffer Çelebi

ümranİye, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Yaz Okulları Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , B Ehliyet Kursu , Açıköğretim Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , Güvenli Sürüş Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kerem Muzaffer Çelebi, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 30.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5845 kurs/özel ders verenden 317 . sıradadır. Başta ALES olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kerem Muzaffer Çelebi, 119 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BOLU ABANT İZZET BAYSAL İNŞAAT TEKNOLOJİSİ MEZUNUYUM.İNŞAAT TEKNİKERİ OLARAK ÇALIŞIYORUM.AYNI ZAMANDA DGS'YE HAZIRLIK YAPIYORUM.GAYET AÇIK,ANTLATIMI KOLAY  VE DOLU BİR ŞEKİLDE DERS VEREBİLİRİM.MATEMATİK ve TÜRKÇE FARKETMEDEN İKİ ALANDA DA GAYET İYİYİMDİR.AYRİYETTEN AUTOCAD,EXCEL ve B -B1 SINIFI EHLİYET DERSİNİ DE ÇOK CÜZİ MİKTARDA VEREBİLİRİM. İSTANBUL İÇİ HER YERE SORUNSUZ GELEBİLİRM.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İNŞAAT TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ DERSLERİ İÇİN TEKLİFE AÇIĞIM.
MATEMATİK,FEN BİLGİSİ DERSLERİNDE SORUN YAŞAMADAN VEREBİLİRİM.