İstanbul Ümraniye Uğur Akın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Uğur  Akın

ümranİye, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Uğur Akın , İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 22.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5743 kurs/özel ders verenden 1497 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Uğur Akın , 17 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ben Uğur Akın. 21 yaşındayım. Ümraniye'de yaşıyorum.  Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları (eski adıyla İngiliz Dili ve Edebiyatı) bölümünde üçüncü sınıf öğrencisiyim. Üç senedir tüm derslerim İngilizce ve bu yüzden İngilizce hayatımın önemli bir parçası. Bunun da ötesinde bildiğim bir şeyi başkalarına öğretmeyi çok seviyorum. Başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar istenen seviyede ve yds tarzı sınavlar için İngilizce eğitimi sağlayabilirim. Öğrencinin evi de dahil olmak üzere öğrencinin istediği herhangi bir yerde ders verebilirim. Anadolu yakasında olan öğrenciler tercihimdir.  


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.