İstanbul Üsküdar Ömer Gözcü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer  Gözcü

üsküdar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Gözcü, İSTANBUL ÜSKÜDAR ve civarında hizmet vermekte olup 25.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6453 kurs/özel ders verenden 610 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ömer Gözcü, 52 gelen talepten 17 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
C-1 seviyesine kadar her yaş grubuna Almanca özel ders verilir.(Şehit çocuklarına ücretsiz ders verilir bedeli aileleri tarafından ödenmiştir)

Fotoğraflar

Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Günlük hayatta kullanmak isteyenler için dinleme grammer ve konuşma ağırlıklı,sınava çalışanlar için Goethe Schritte ve Testdaf Zertifikat kitaplarından alıştırmalar yaparak ilerleyeceğiz
Eğer doğru bir şekilde çalışılır,yeterince emek verilirse çok rahat Almanca öğrenebilirsiniz