İstanbul Üsküdar Sema Bulut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sema Bulut

üsküdar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , LGS (TEOG) Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sema Bulut, İSTANBUL ÜSKÜDAR ve civarında hizmet vermekte olup 27.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5989 kurs/özel ders verenden 48 . sıradadır. Başta Ortaokul Türkçe Özel Ders olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sema Bulut, 168 gelen talepten 49 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Şahsi olarak başcuru yapmak istedim. Edebiyat öğretmeniyim. Ama teog sınavı için ortaokul derslerinede özel ders veriyorum. Ortaokul matematik, türkçe, sosyal bilimler lise edebiyat, tarih, dil ve anlatım dersleri verebilirim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Tarih dersi okul dönemi ve sonrası için önemlidir. Tarih bilincindeki bireyler yetiştirmek herkes için önemlidir. Sıkılmadan ve güncel olayların bağlantıları ile ders antılmadır. Bu konuda öğrenciye yardımcı olacağımdan eminim.
Edebiyat dersi kişinin okul dönemi ve sonrasında sosyal çevresini belirlemede oldukça önemlidir. İnsanlar çoğu zaman kişilerin kullanmış olduğu keleimelere, genel kültürüne önem verirler. Bu açıdan insanların bu derse verdiği önem oldukça fazladır. Bu konuda sizin tahminizden fazla öğrenciye yardımcı olabilirim.
Anadolu lisesi eşit ağırlık çıkışlıyım. Öğrencilere eglenceli bir matematik dersi verebilirim.
Şahsi olarak başcuru yapmak istedim. Edebiyat öğretmeniyim. Ama teog sınavı için ortaokul derslerinede özel ders veriyorum. Ortaokul matematik, türkçe, sosyal bilimler lise edebiyat, tarih, dil ve anlatım dersleri verebilirim.
Sosyal bilimler dersi akılda kalıcı anekdotlarla daha etkili anlatılmalıdır. Bunun için öğrencilerime yardımcı olmaya çalışıyorum
Ortaöğretimdeki tüm dersler için öğrencilerime yardımcı olmaya calışıyorum.
Türkçe bütün okul dönemi içinde öğrenciler için oldukça önemli bir derstir. Okul dışında da bu dersteki bilgilerini kullanmak önemlidir. Bu açıdan farklı öğretim şekilleri ile öğrencilerime kolaylıklar sağlıyorum.
Matematik dersi ilk orta ve ileri düzeydeki butün okul çağlarındaki öğrenciler için oldukça önemlidir. İlkokul seviyesindeki öğrwnciler icin alternatif öğretim şekilleri ile öğrencilere bu dersin sevdirilmesi gerekir. Bu açıdan öğrencilere yardımcı olacağımdan eminim.
Ilkokullar için oldukça önemli bir serstir. Çocukların özellikle sosyal potrelerinin belirlenmesinde önemlidir. Bu dersin sevdirilmesi ilerideki tarih, cografya gibi sosyal derslerin sevilmesine de yardımcı olacaktır.
Teog sınavına hazırlık için öğrencilerime yardımcı olmak istiyorum.
Henuz sınav ( lys-ygs-teog) döneminde olmayan öğrenciler için okula yardımcı olmak amacıyla ders verilir.