İzmir Balçova Beyza Çimen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Beyza Çimen

balçova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Beyza Çimen, İZMİR BALÇOVA ve civarında hizmet vermekte olup 11.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 985 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Beyza Çimen, 70 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde burslu İngilizce Mütercim Tercümanlık okuyorum. İki yıldır okul derslerine takviye ve sınavlara hazırlık amacıyla ingilizce dersi veriyorum. Eğitim hayatım boyunca uluslarası ingilizce münazaralara ve MUN'e katıldım. İlköğretim ve Lise düzeyinde okula yardımcı, üniversiteye giriş dil sınavı içinse takviye dersi veriyorum.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
LYS Dil 2000.sinden ilköğretim ortaokul lise düzeyinde özel ders
6-12 yaş grubu için  efektif kelime telaffuzunu öğretmek , basit seviyede ingilizce kitap okuyarak dile alışmalarını sağlamak ve gelecekte ingilizce eğitimden korkmamalarını sağlamak için özel ders veriyorum.
PIE sınavı için gerekli olan listening- reading ve speaking skillerini kısa bir eğitim programındaa özetleyerek sınava çok daha iyi hazırlanmış bir şekilde girmenizi sağlıyor ve sınavdan önce yapacağımız writing ve speaking provalarıyla da sınavı geçme ihtimalinizi oldukça arttırıyorum.