İzmir Balçova Gülce Güler

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülce Güler

balçova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülce Güler, İZMİR BALÇOVA ve civarında hizmet vermekte olup 25.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 72 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülce Güler, 287 gelen talepten 39 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Okulumu 3 sene de iyi bir derecede bitirdim. İngiltere’de İskoçya da İngilizce eğitimi aldım, her sınav için, ödev yardımları için, gölge öğretmenlik, YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, hazırlık atlama vs. uygun ücretle yardımcı oluyorum. Her seviyede İngilizce özel ders verilir. Şuanda bir eğitim kurumunun tek ingilizce öğretmeniyim.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaöğretim seviyesinde İngilizce temelini sağlamak oldukça önemlidir.
ingilizce öğretmenliği öğrencisiyim. ingiltere de eğitim aldım
İngilizce de her konuya hakimim
İngilizce her seviyede
Yabancı Dil olarak İngilizce derslerini özel alarak almak isteyenler, uygun bir ücreti tercih ediyorlar. Ben de aşırı ücrete karşı bir insan olarak, 1.5 saat ders yaparak sadece 40 tl ücret alıyorum.