İzmir Balçova İrem Ceren Özen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İrem Ceren Özen

balçova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Geometri Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , İtalyanca Kursu , Fen Kursu , Geometri Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , KPSS Ön Lisans(Lise) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İrem Ceren Özen, İZMİR BALÇOVA ve civarında hizmet vermekte olup 30.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2056 kurs/özel ders verenden 44 . sıradadır. Başta İtalyanca olmak üzere 32 farklı kurs/özel ders vermektedir. İrem Ceren Özen, 756 gelen talepten 39 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Birebir ya da küçük arkadaş gruplarınızla genç, dinamik ve öğrenme odaklı bir ders hedefliyorum.


Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Her yaştan insan için ingilizce kursu. Birebir veya küçük gruplar şeklinde olabilir
Güney Amerikada yaşamış ve orada eğitim almış genç bir kurs veren ile hızlı ve eğlenceli ispanyolca kursu
İtalyancaya sıfırdan başlayan öğrenciler için italyanca öğretmeye ve pratiğe odaklı; italyanca başlangıcı olan kursiyerler içinse geliştirme odaklı dersler. Birebir ya da küçük gruplae şeklinde olabilir