İzmir Bornova Daghan Haciarif

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Daghan  Haciarif

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Daghan Haciarif, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 04.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2058 kurs/özel ders verenden 99 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Daghan Haciarif, 455 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,
                Kendimden bahsetmem gerekirse aslen Kıbrıs Türküyüm ve çok uzun yıllardır İngilizce eğitim almaktayım. Lisans ve Lisansüstü eğitimlerimi İngiltere'de yüksek dereceyle medikal mikrobiyoloji üzerine tamamladım.
Uzun yıllardır birçok İngilizce seviye tespit sınavlarına girdim ve çoğu hakkında ileri derece bilgiye sahibim. Yerleşik ikamet olarak İzmir'e yerleşme kararı aldım bu yüzden tercihen evimde özel ders veya duruma göre evlerde kurs verebilme imkanım var.
Genel olarak seviye ayrımım yok ilkokul ile üniversite arasında yardım sağlayabilirim.
Saygılarımla

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Çocuklarla iyi anlaşabiliyorum ve ezbere dayalı İngilizce eğitiminden ziyade eğlenerek eğitici ve öğretici yollar kullanarak yardımcı olabilmeyi hedefliyorum.
2011 yılında IELTS sınavını almıştım ve ilkokuldan beri altyapısal bilgiye sahibim. Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma adına sınava yönelik gerekli ipuçları ve yardımı sağlayabilirim.