İstanbul Esenyurt Dsenkos Dsenkos

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Dsenkos Dsenkos

esenyurt, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dsenkos Dsenkos, İSTANBUL ESENYURT ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6256 kurs/özel ders verenden 78 . sıradadır. Başta Direksiyon olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dsenkos Dsenkos, 52 gelen talepten 25 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yllık tecrübeli şöförüm b sınıfı  araç kullanıcılarına direksiyon ve kullanım dersi veriyorum özel şöförlük yapıyorum

Fotoğraflar

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Direksiyon Nedir?

Sürücü adayları ehliyet alabilmek için bazı evrakları tamamlayarak sürücü kurslarına müracaat etmelilerdir. Milli Eğitim Müdürlü ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ehliyet ve direksiyon dersi eğitimi, yapılan test sınavından sonra uygulamalı olarak en ince detaylara kadar direksiyon öğretilen adaylar eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
tecrübeli direksiyon ve sürüş hocasıyım
gece yada gündüz  fark etmez direksiyon dersi veririm

Yorumlar
Eylül ATALAY
Teşekkürler işini bilen bir hoca
30.07.2018