İzmir Bornova Hülya Erözen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hülya Erözen

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Sanat Tasarım Kursu , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hülya Erözen, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 23.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1717 kurs/özel ders verenden 221 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hülya Erözen, 4 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
.

İngilizce yi  öğrenmek için  öncelikle bu  dili  sevmek  ve pratik  gerekir..Zira ingilizce" Engin bir okyanus " gibidir...Başlangıç temel sağlam ise doğru  yolda ilerlersiniz.
Bu  dili  öğrenmek  ve sağlam bir temel  almak  isteyen Her yaştaki yetişkinlere  ve çocuklarımızı " ,lk / ortaokul" birebir / grup  dersleri ni  ofisimde vermekteyim.

Fotoğraflar

Sanat Tasarım Nedir?

Bütün sanatların temelinde bir tasarım olgusu yatar. Dolayısıyla bir planlamaya sahip olur. Tasarlama, elde edilecek ürünün ve yapının organizasyonu ile ilgili her türlü faaliyeti içine almaktadır. Uygulamalı tasarım dalları: Endüstri tasarımı, çevre tasarımı, grafik tasarımı Endüstri tasarımı, makineler, teknolojik ürünler, mutfak malzemeleri, beyaz eşyalar ve diğer benzer ürünlerin üç boyutlu olarak tasarlanması ve geliştirilmesidir. Çevre tasarımı, bina, peyzaj ve iç mekan tasarımını kapsayan oldukça geniş bir çalışma alanıdır. Grafik tasarım ise broşür, afiş, kitap, dergi vb. okunan ve izlenen görüntülerin tasarımını yapmaktır. Grafik tasarımın amacı da gerek iletişim, gerekse estetik kaliteyi en üst düzeye çıkarmaktır.Tasarım oluşturulurken kullanılacak alan ve beklentiler ile çağın gerekleri göz önüne alınır. Müşteri talebine göre şekillenen tasarımlarda görsel zenginliğin bütün öğeleri kullanılır.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Örgü  oyuncak " Amigurumi" konusunda 10  yılı  aşkın bir süre kendi markam ile bu  sektördeyim. Karşııyaka Belediyesi, " Üretici  kadın Kooperati" çerçevesinde kurs hocalığı yaptım.
Kursiyerlerimiz  , bu  sanat  sayesinde güzel  kazançlar elde edebilmekteler..Birebir veya  grup  halinde dersler vermekteyim..Grup indirimimiz mevcuttur..Dersler ofisimde sıcak  çaylarımızı  yudumlayarak keyifli otamda geçmektedir.Çocuklarınıza sağlığa zararsız , yıkanabilir bu  örgü oyuncaklardan yapmak  yada meslek edinmek isterseniz derslerimize katılabilirsiniz.
İ