İzmir Bornova İslam Kurtuldu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İslam  Kurtuldu

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İslam Kurtuldu , İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 06.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2053 kurs/özel ders verenden 137 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. İslam Kurtuldu , 353 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1979 İzmir-Bornova doğumluyum. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü kazandım. 2002 yılında mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi'nden Formasyon Eğitimi aldım ve Dokuz Eylül Üniversitesinde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde Yüksek Lisans yaptım. 13 yıl çeşitli devlet ve özel okullarda öğretmenlik yaptım. Şu anda freelance olarak ders vermekteyim.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Mevcut okullardaki yabancı dil ders saatlerini yetersiz buluyorsanız, LGS (TEOG) sınavında daha fazla net yapıp avantaj elde etmek istiyorsanız, okuldaki dersinize takviye istiyorsanız mutlaka özel konusunda uzman bir eğitimciden birebir ders almalısınız.