İzmir Bornova Kardelen Karapınar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kardelen Karapınar

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kardelen Karapınar, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 02.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1720 kurs/özel ders verenden 616 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kardelen Karapınar, 75 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Daha detaylı bilgi için kardelenpinarkarapinar@gmail.com.

1993 İstanbul doğumluyum. Ege üniversitesi kimya mühendisliği öğrencisiyim. Lise öğrenimim süresincence İstanbul'da ailemize ait bir özel etüt merkezinde matematik, geometri, fizik, kimya, Türkçe ve İngilizce alanlarında özel ders verdim. Üniversite öğrenimim esnasındaysa çevremde yardıma ihtiyacı olan öğrencilere ücretsiz özel ders verdim.  Çocuklarla ve gençlerle ilgilenmekten, katı ve sert öğretmen-öğrenci ilişkisinden ziyade sınırları korumak koşuluyla bir abla, bir dost gibi derslerinde başarılı olmalarına yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyorum.

Ders ücreti ile ilgili olaraksa öğrenci ile birebir görüşüp ücretsiz tanışma dersi yapmadan bir ücret belirlemeyi doğru bulmuyorum. Derslerin öğrenciye gerçekten katkısı olmasını istediğim için bir görüşmede en az iki ders saati birlikte çalışmayı uygun görüyorum. Bu konular ve şartlar öğrencini durumu, ihtiyacı ve talebine göre değişkenlik gösterebiliyor tabii.