Denizli Merkez Nihat K.

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Nihat K.

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nihat K., DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 315 kurs/özel ders verenden 2 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nihat K., 91 gelen talepten 39 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
For Turkish, see below / Türkçesi aşağıda:

Having taught for more than two decades (namely 23 years) I have come to the conclusion that the biggest sacrifice (fedakarlık) by the adults is NOT the money they pay for tuition (özel ders) but the time they spend, or rather they waste with the non-professional instructors. I mean to waste neither your time nor mine.  

Are you one of those goal-, score-oriented candidates? Then feel free to call me. We will make it happen together. Nothing gives me more pleasure than watching my students and candidates reach their language and IELTS / TOEFL or YDS goals.

For English, see above ;=)
Türkçesi: 23 küsür yıllık özel eğitim deneyimimde öğrendiğim en önemli ders yetişkinlerin yaptığı en büyük fedakarlığın özel derse ödedikleri paradan çok ayırdıkları zaman olduğudur. Bazı pek te profesyonel olmayan eğiticilerin yaptığı gibi zaman israf etmeye hiç niyetim yok. Ne sizinkini ne de kendiminkini.

Siz o hedef ve skor odaklı adaylardan birisi misiniz? Öyleyse buyrun arayın. Başarıya giden yolu beraber kat edelim.

Görüşmek üzere
Nihat
05536962046

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Yeni uygulamalar ve internet ile dil öğrenmek hiç olmadığı kadar zevklli ve sonuca götüren bir süreç haline geldi. İnanmazsanız referanslarıma sorun ;=)
Tekrar aramıza "Hoşgeldin,"  eski adı ile ÜDS yeni adı ile YÖKDİL.
İş İngilizcesi'ni yalnızca dil olarak değil birkültür olarak ta değerlendirmeli. Öyle olunca da keyifli bir çalışmaya hazır olun. Referanslarım var.
Doğru bir çalışma ile hazırlık eğitiminden muaf olarak hayatınıza bir sene ilave edebilirsiniz. Ki bu da yüzbinlerce TL'ye varan kazanç demektir.  Örnekleri çok..
The passport to studying abroad. Testing all skills in an integrated fashion, TOEFL is not only a great challenge to overcome but also a pleasure to study.
Probably the most widely-sought after exam in the world. Knowing the ins and outs, I can take you to your target band safely and quickly.
Eski taktikler ve kısa yol stratejileri yeni YDS'de pek iş yaramayacak gibi. Artık daha fazla okuduğunu anlama ve bol bol okuma var. Bir diyalog, eş anlamlı cümle olmuş yarım sayfa bir paragraf. Ona göre hazırlanmalı, iyi hazırlanmalı.

Yorumlar
BÜŞRA BADEM
İngiltere de MBA eğitimi için bu site aracılığı ile IELTS kursu arıyordum. Gerçekten bulabileceğim en disiplinli en anlayışlı ve öğretici bir IELTS eğitmeni olduğunu rahatlıkla söylebilirim. Gerek tecrübe olarak gerekse de sınav stratejileri olarak olağanüstü bir eğitim almaktayım. Sınav konusunda yönlendirmeleri kullanılan önerilen kaynaklar tam olarak sınava odaklı ve sınavın içeriğine en uygun şekilde ilerlemekteyiz. Çok uzun zaman olmamasına rağmen çok büyük yol kat ettik. Herkese şiddetle ö Devamı...
30.10.2018