İzmir Bornova Oktay Akıncı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Oktay  Akıncı

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Coğrafya Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Sosyal Bilgiler Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Felsefe Özel Ders , Coğrafya Özel Ders , Çocuk Felsefesi Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , Felsefe Kursu , Coğrafya Kursu , TYT Türkçe Kursu , TYT Coğrafya Kursu , KPSS Türkçe Kursu , AYT Coğrafya Kursu , AYT Felsefe Grubu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Oktay Akıncı , İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 17.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2060 kurs/özel ders verenden 486 . sıradadır. Başta Türkçe Özel Ders olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Oktay Akıncı , 12 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ege Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümündeyim. 3. Sınıf öğrencisiyim. Türkiyede Sözel alanda 2016 yılı 4061. sıralamayla Ege Üniversitesini tercih ettim. Edebiyat ve Türkçe alanında 56 soruda 52 doğru yaptım. Özellikle Türkçe derslerinde yardımcı olabilirim bunun yanında sözel derslerinde;sosyal bilgiler coğrafya, felsefe, vatandaşlık ve bilgisayar gibi alanlarda yardımcı olurum.

Fotoğraflar

Lise Coğrafya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik coğrafya özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğrenciyi Ege Üniversitesinde öğrendiğim yeni yaklaşımlarla dil bilgisi, okuma, yazma, dinleme, diksiyon hitabet gibi birçok konuda yardımcı olmaya çalışarak hayat bir adım önde ilerletmeyi amaç ve ilke edinmiş biriyim.