İzmir Bornova Serkan Dal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serkan Dal

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Sportif Latin Dansı Kursu , Salsa Kursu , Bachata Kursu , Çocuk Dans Kursu , Cha Cha Kursu , Kizomba Kursu , Mambo Kursu , Kareografi Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Dans Özel Ders , Masa Tenisi Kursu , Ansys Kursu , Cad Cam Kursu , Solidcam Kursu , Teknik Resim Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , Maya Kursu , Mimari Proje Kursu , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Otomotiv Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , Matematik Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , Makine Proje Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serkan Dal, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2059 kurs/özel ders verenden 207 . sıradadır. Başta Ansys olmak üzere 38 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serkan Dal, 571 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SolidWorks katı cisim oluşturmadan simülasyonlara kadar 10 üzerinde 7 seviyesinde uygun kurs verilir.


Sportif Latin Dansı Nedir?

Latin dansı salon dansı ve halk dansı olarak yapılan, Porto Riko ve Küba başta olmak üzere Latin Amerika ülkelerinden çıkan ve dünyaya yayılmış olan dansların hepsini birden ifade eden geniş bir ifadedir. Önde gelen Latin kökenli salon dansları ça ça (veya ça ça ça), rumba, merenque, tumba, bachata, bomba, plena, paso doble ve bolerodur. Arjantin Tangosu da Latin kökenli bir salon ve halk dansıdır, ancak kendisi hem stil hem bir spor dalı olarak bağımsız bir kategoridir. Salsa ise Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletindeki Spanish Harlem bölgesinde yaşayan Latin Amerika kökenli insanlar arasında ortaya çıkmış bir danstır. Ancak her ne kadar ABD kökenli de olsa salsa stil olarak bir Latin dansıdır.

Salsa Nedir?

Jive Jive enternasyonel stil yarışma danslarından biridir. 1930'larda yapılan swing müziğinden esinlenilerek yaratılan bir dans olmasına rağmen, 1940'larda İngilizler tarafından Latin tekniğinde geliştirilmiş olup, yine Latin dansı olarak, yarışmalardaki yerini almıştır. Özünde 6 tartımlı olan hareketler 4/4 tartım olarak değiştirilmiş, 8 tartımlı ritm yapısıyla dans edilmektedir. Çok hareketli, kıvrak ve hızlı bir temposu vardır.