İzmir Bornova Tolga Özel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tolga Özel

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kimya Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tolga Özel , İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 30.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1652 kurs/özel ders verenden 1269 . sıradadır. Başta Kimya Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tolga Özel , 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hayatımızın sınavlarla belirlendiği bu çağda genç beyinlerin bu aşamayı çok rahat gecebilmeleri için bir hedef belirlemeleri gereklidir.bu hedefe inanıp kilitlenmeleri gerekir.benim buradaki görevim ise arkadaslarima kimya sorularını yaparken doğru sikki isaretlettirmektir.çalışmalarında izlediğim yol budur


Kimya Özel Ders Nedir?

Kimya maddelerin ana yapılarını, bileşimlerini, dönüşümlerini ve bunlarla ilgili çözümleme, birleşim ve üretim yöntemlerini konu alan bilim dalıdır. Daha geniş bir tabirle maddelerin özellikleriyle, sınıflandırılmasıyla, atomlarla, atom teorisiyle, kimyasal bileşiklerle, kimyasal tepkimelerle, maddenin hâlleriyle, moleküller arası ve moleküler kuvvetlerle, kimyasal bağlarla, tepkime kinetiğiyle ve kimyasal dengenin prensipleriyle ve benzeri konularla ilgilenir. Analitik, inorganik, organik kimya fizikokimya ve biyokimya ana alt dallarını oluşturur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Hedef1: öğrenci arkadaşın hedefine inanirligini saglamlastirmak
Hedef2:öğrenci arkadaşın kimya sorularında 5 sık arasından doğruyu isaretlemesini sağlamak.