İzmir Bornova Turgut Ozdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Turgut Ozdemir

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Turgut Ozdemir, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 20.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1717 kurs/özel ders verenden 745 . sıradadır. Başta Güvenli Sürüş olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Turgut Ozdemir, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında

ARAÇ KULLANMAK İÇİN UMUDUNUZU KESİNLİKLE KAYBETMEYİN.Direksiyon eğitmeni olarak ders programlarınızı sizin belirleyeceğiniz saat ve günleri baz alarak hazırlıyorum. Programlarımız iş çıkış saatlerini tatil günlerini de kapsamaktadır. Ayrıca dersteki konuları sizin refleks ve algılarınıza göre ayarlıyorum.Eğitimim siz sürücü adayının en çabuk araç kullanabilmesi için elimden geleni yapmak dır.Kişiye özel hazırladığım ders çizelgesi ile siz sürücü adayımın profesyonel anlamda direksiyon dersi almanızı sağlıyorum.Benim işim size güvenli ve rahat araç kullanmayı öğretmek. İşimi seviyorum ve ne kadar zor bir görevim olduğunu da biliyorum. Araç kullanmak şaka istemeyin bir durumdur. En ufak bir hata ciddi boyutlarda zarara yol açabilir. Benim isteğim sizlerin profesyonel bir sürücü olabilmeniz için elimden geleni yapmaktır.Verdiğim eğitim doğrultusunda bütün sürücü adaylarımın şuan tek başlarına araçlarını kullanabilmektedir. Sıradaki siz olun.Eğitiminiz sonunda İzmir in her yerinde hangi şartlarda olursa olsun aracınızı güven içerisinde kullanabileceksiniz. Siz sürücü adayıma garanti veriyorum.Profesyonel ve üst düzey eğitim için Özel Direksiyon Dersi olarak ileri sürüş teknikleri geliştirmek için sürekli araştırma halindeyim .Özel Direksiyon Dersi olarak sizler için çözüm üretmeye ve sizleri trafiğe hazırlamaya hız kesmeden devam etmekteyim.

Fotoğraflar

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Güvenli Sürüş Nedir?

Araç sayısının gün geçtikçe artması dolayısıyla yol ve hava koşullarına bağlı trafikte oluşabilecek risklere karşı önlem almak amaçlı bilinçli bir sürücü yetiştirmeyi hedefleyen sürücülük eğitimidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları