İzmir Bornova Ünal Gürdal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ünal Gürdal

bornova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Rusça Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ünal Gürdal, İZMİR BORNOVA ve civarında hizmet vermekte olup 25.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1794 kurs/özel ders verenden 27 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ünal Gürdal, 274 gelen talepten 30 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
17 yıllık İngilizce öğretmeniyim.Her seviyeden ingilizce dersi verebilirim.(İlkokul,ortaokul ders takviyesi,teog hazırlık,yds hazırlık,açıköğretim ingilizce,muafiyet sınavlarına hazırlık...)Oxford ve Cambridge ingilizce öğretmen yetiştirme sertifikalarına sahibim.Türkiyenin eğitim,öğretimde en büyük sorunlarından birinin ingilizcenin doğru ve uygun metotlarla öğretilememesidir.Bu gerçeğin farkına varmış bir öğretmen ve eğitimci olarak Oxford un ve Cambridge'in dil öğretimi en iyi nasıl yapılmalıdır noktasındak ibirçok seminer ve kurslarına katıldım.Türkiyenin birçok yerinde yaptığım seminerlerde bu bilgi ve tecrübelerimi meslektaşlarımla paylaştım.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Öncelikli olarak öğrencinin  İngilizce altyapısında bir sorunu varsa onu gideriyorum sonrada eksik ve ihtiyacı olan her türlü bilgiyi en güzel şekilde öğrenciye vermeye çalışıyorum.Eksiklerini de tamamladıktan sonra avrupa dil öğrenme seviyelerinde ilerlemesine yardımcı oluyorum.
Ortaokul seviyesindeki bir öğrencinin ihtiyaç hissettiği tüm eksikliklerini giderdikten sonra hem derslerine yardımcı olma mahiyetinde ek ders ve konu anlatımı yapıyorum hem de dil öğrenme seviyelerinde ilerlemesine yardımcı oluyorum.
ilkokul çağındaki bir çocuğun öğrenebileceği ve edinebileceği tüm kazanımları dört beceriyi kulanarak en güzel şekilde veriyorum.
Her seviyeden birçok öğrenciye özel ders verdim. Tecrübemle,kurs ihtiyacı olan herkese faydalı olacağıma inanıyorum.
çocukların öğrenmesi gereken temel ingilizceyi dört beceri üzerinden en güzel metotla öğretiyorum.Yeri geldiğinde tekerleme ve şarkılar yoluyla yeri geldiğinde bol bol pratik yaptırarak zevkli bir öğretim metotu uyguluyorum.
5 yıl kadar Rusyada bulundum.Ana dilim kadar Ruscayı çok iyi biliyorum.Ayrıca benden  şu anda Rusca özel ders alan öğrencilerim var.
İş ingilizcesi noktasında çok iyiyim.Size kesinlikle faydalı olurum.
Proficiency İngilizce seviyesinde birçok öğrenciye yardımcı oluyorum.Bu konu da artık uzmanlaştım diyebilirim.
Elimde mevcut olan zengin ve bol çeşitli kaynaklarımla öğrencilerin yds ye hazırlanmalarına maksimum seviyede yardımcı olmaya çalışıyorum.
Teog sınavlarına hazırlık anlamında elimde mevcut olan çeşitli ve zengin içerikli tüm ingilizce kaynaklarımla öğrencilere maksimum seviyede yardımcı oluyorum.